Zobacz blog modowy damski           Poradniki tworzone dla kobiet, które cenią sobie styl.           Zobacz nasze artykuły już teraz!

Sagatia logo

God Created Woman, czyli portal dla modnych Kobiet
Zobacz nasze najnowsze artykuły

Zobacz torby plażowe
Oferta sklepu Modny Portfel

O naszym portalu           Materiały tworzymy we współpracy ze sklepem Modny Portfel

Torby plażowe – co do nich spakować?

Wypady na plażę, to nieodłączny element lata. Szkoda nie korzystać ze słońca i czasu spędzonego wspólnie ze znajomymi. Każdy chce miło spędzić czas w gorące dni, ale pamiętaj, że wszystko z zachowaniem zdrowego rozsądku. Koniecznie musisz zabrać ze sobą krem z filtrem, ale co jeszcze warto spakować na plażę? Do torby plażowej koniecznie spakuj koc i ręcznik plażowy. Przecież nie będziesz się opalać, leżąc na piasku! W wietrzne dni z pewnością docenisz parawan. Ciężko sobie wyobrazić coś bardziej irytującego niż piasek wpadający do oczu, gdy mocno zawieje wiatr. W upalne dni niesamowicie ważna jest ochrona przed słońcem. Nie chodzi jedynie o stosowanie kremów z filtrem. Pamiętaj, aby do torby plażowej zabrać wodę i nakrycie głowy. Jeśli o to nie zadbasz, może to mieć opłakane skutki. Co więcej, warto dopisać do listy okulary przeciwsłoneczne. Ich brak będzie bardzo uporczywy.

Zabierz do torby plażowej małą podręczną apteczkę. Na pewno lepiej się przygotować na niespodziewane skaleczenia, czy oparzenia słoneczne, niż pilnie szukać apteki. Wystarczy, że spakujesz wodę utlenioną, plastry i krem łagodzący oparzenia, a dzięki temu będziesz przygotowana na większość wypadków. Zastosuj się do tych rad, a gwarantujemy, że nic Cię nie zaskoczy!

Co warto o nas wiedzieć?

 

God Created Woman to portal, który nadąża za trendami mody prosto z wybiegów. Nasi styliści dbają wartość merytoryczną naszych materiałów, dzięki temu masz pewność, że zawsze jesteś na bieżąco. Sprawdź ofertę sklepu Modny Portfel. Znajdziesz w nim wysokiej jakości galanterię skórzaną.

Szukasz porady modowej? Napisz do nas [email protected]

©Wszystkie prawa zastrzeżone przez God Created Women
Wszystkie materiały » Redakcja » Wróć na główną »
Copyright by www.godcreatedwomen.pl