Czytaj blog modowy damski          Tylko u nas znajdziesz najlepsze poradniki poświęcone modzie.           Zobacz już teraz

Sagatia logo

God Created Woman, czyli artykuły pisane z myślą o Tobie
Zawsze wyglądaj modnie i przykuwaj spojrzenia

Rzuć okiem na torebki wieczorowe
Torebki w ofercie sklepu Modny Portfel

O naszym portalu           Dostarczamy wam najlepsze artykuły. Pomaga nam w tym sklep Modny Portfel

Jak dobrać torebkę wieczorową?

Torebka to dodatek, który może całkowicie odmienić Twój wygląd. Dobrze dobrana doda elegancji i szyku wieczorowej stylizacji, ale niewłaściwy wybór odwróci uwagę nawet od najlepszej sukienki. Jak dobrać torebkę, żeby wyglądać świetnie? Na samym początku zastanów się, na jaką okazję szukasz torebki. Uroczysta kolacja? Spotkanie biznesowe? To będą zupełnie inne torebki! Podstawowa różnica polega na wyborze między matową torebką a torebką z połyskiem. Torebki matowe powinnaś wybrać na szczególnie uroczyste okazje. Piękne lśniące modele zostaw na randki i ważne, nieformalne spotkania. Istnieje jedna uniwersalna zasada, która jest niezmiennie aktualna. Im bardziej uroczysta okazja, tym mniejsza torebka. Jeszcze do niedawna kolor torebki był ściśle związany z kolorem butów. Obecnie można sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji. Pamiętaj, że mimo tego obowiązują Cię pewne zasady, których nie powinnaś łamać. Przecież nie wypada do małej czarnej wziąć torebki ze wzorem zwierzęcym. Jeśli masz dylemat, mała czarna kopertówka będzie pasować do każdej wieczorowej stylizacji.

Ostatnia, ale nie mniej ważna rada. Do mocno wyrazistej sukienki wybierz minimalistyczną torebkę. Jeśli wybierasz bardzo stonowaną sukienkę, zaszalej z torebką! To proste rady, ale jeśli się do nich zastosujesz, Twoje stylizacje dużo zyskają!

Co jeszcze koniecznie musisz o nas wiedzieć?

 

Portal God Created Women jest tworzony dla każdej kobiety, która chce w każdej sytuacji wyglądać modnie. Nasze artykuły są inspirowane światowymi trendami. Możesz być pewna, że jesteśmy na bieżąco z modą! Szukasz galanterii skórzanej? Sprawdź sklep Modny Portfel. Znajdziesz w nim wysokiej jakości wyroby skórzane, dzięki którym Twoje stylizacje zyskają nowego uroku. Rzuć okiem na ich ofertę już teraz!

Szukasz porady modowej? Napisz do nas [email protected]

©Wszystkie prawa zastrzeżone przez God Created Women
Wszystkie materiały » Redakcja » Wróć na główną »
Copyright by www.godcreatedwomen.pl